Kontakt / O nas

logoszaredlugieSP

Portal slaskiePozytywnie.pl istnieje od kwietnia 2015r. skupiając się przede wszystkim na zapowiedziach i relacjach z wydarzeń odbywających się w województwie śląskim i okolicach, a także na przekazywaniu rzetelnych informacji odnośnie tego co dzieje się na Śląsku. Nasze artykuły mają już ponad 53 000 odsłon, a liczba ta cały czas rośnie. Tworząc portal chcemy być pewni, że zawsze będą Państwo dobrze poinformowani czytając nasze artykuły, dlatego dążymy do ciągłego rozwoju zgodnie z naszym hasłem – Kto stoi w miejscu, ten się cofa.

Nasi redaktorzy uczestniczyli w wydarzeniach takich jak m.in. 90’Festival, Podbeskidzka Gala Disco Polo, Intel Extreme Masters 2016, 2017 oraz 2018, Off Festival, Disco-Polo Festival oraz 90’s Superstars Festival w Zatorze, Summer Cars Party, a także w wielu wydarzeniach sportowych. Przygotowane z nich przez naszych reporterów fotorelacje czy też reportaże można przeczytać na portalu. Oczywiście nie poprzestajemy na tym co już mamy za sobą i planujemy udział i przygotowanie dla Państwa relacji z kolejnych wydarzeń.

E-mail: kontakt@slaskiepozytywnie.pl


 Redakcja:

Marcin Terliczak
Redaktor naczelny
m.terliczak@slaskiepozytywnie.pl

Sebastian Rosner
Redaktor sekcji e-Sport

s.rosner@slaskiepozytywnie.pl
Sebastian Magiera
Kierownik Biura Informacyjnego
s.magiera@slaskiepozytywnie.pl
Mariusz Kij
Redaktor

m.kij@slaskiepozytywnie.pl
Łukasz Iwanowicz
Redaktor
l.iwanowicz@slaskiepozytywnie.pl
 Joanna Iwanowicz
Redaktor

j.iwanowicz@slaskiepozytywnie.pl
Konrad Kuroś
Redaktor
k.kuros@slaskiepozytywnie.pl